Aktualności

Podbijamy serca naszych klientów nowych Chlebkiem Serducho. Liczne degustacje w sklepach biorących udział w naszej akcji SERDUCHO jak dzwon udowodniły, że kolejny produkt z naszej rodziny HeliosProZdrowie podbija wasze smaki i serca. Dziękiujemy za wszystkie opinie i zapraszamy na kolejne odsłony nowych produktów.

 

   HeliosProZdrowie w prasie pranżowej. Zostalismy wyróznieni i opisami w specjalistycznej prasie branżowej. Z dumą prezentujemy artykuły z udziałem produktów rodziny HeliosProZdrowie. Wszystkie artykuły są do pobrania poniżej.

 

     Stworzyliśmy specjalną informację - folder dla klienta ostatecznego. W każdym sklepie sprzedającym wypieki z rodziny HeliosProZdrowie klient otrzymuje odpowiednio opakowane pieczywo oraz folder z informacją na temat produktów które może zakupić. 

 

    Mamy zaszczyt zaprezentować opakowanie dedykowane specjalnie pod wypieki piekarnicze. Każdy rodzaj wypieczonego pieczywa posiada swoje opakowanie jest one również wizytówką pieczywa, które zostanie zakupione.

    Więcej informacji udzielą Państwu handlowcy z którymi można skontaktować telefonicznie.

 

 

Jest nam bardzo miło poinformować o wyróżnieniu na SweetTARGACH 2015 r.

Produktem który zdobył wyróżnienie na jednych z największych targach cukierniczych w Polsce jest POMADA WODNA KLASYCZNA do wykańczania wyrobów cukierniczych  jako PRODUKT ROKU W KATEGORII KOMPONENT na SweetTARGi 2015 r. w Katowicach.